Odnośnik do Wiadomości Prywatnych

Autor: Roxirwi dnia 29-09-13 o 00:00

Na jasnym tle znajduje się obrazek koperty. Po kliknięciu w niego, otwiera się lista otrzymanych przez Ciebie prywatnych wiadomości. Nieprzeczytane wiadomości charakteryzują się pogrubieniem tematu. Dodatkowo każda nowo otrzymana wiadomość ukazuje się na stronie głównej jako papierowy samolocik, przelatujący przez szerokość strony w prawo i w lewo.

                            

Po najechaniu kursorem na lecący samolot, zatrzymuje on się, a pod nim wyświetla się informacja o tym, od kogo pochodzi ta wiadomość oraz kiedy została do Ciebie wysłana. Aby przeczytać tę wiadomość, wystarczy kliknąć w ten samolocik.

Pod każdą odebraną wiadomością mamy opcje: „odpisz” (po kliknięciu możesz odpowiedzieć nadawcy na wiadomość), „wróć” (powrót do listy odebranych wiadomości), oraz „usuń wiadomość” (jedyna opcja kasowania wiadomości – nie można jednym kliknięciem wyczyścić całej skrzynki, wiadomości trzeba usuwać po kolei).

 

Wiesz, jak odpisać na otrzymaną wiadomość, ale co zrobić, gdy chcesz do kogoś napisać jako pierwszy? To proste. Wystarczy wejść w profil osoby, do której chcesz napisać. Na samym dole, pod miejscem na klimatyczną Kartę Postaci znajduje się opcja „Wyślij Wiadomość”, z której należy skorzystać.

 

swiat, magii, harry, potter, gra, hogwart, magia, czary, hogsmead, londyn, rpg, swiat-magii, świat-magii, wiki