Odnośnik do Esencji Magicznych

Autor: Roxirwi dnia 29-09-13 o 00:00

Po kliknięciu w symbol "gwiazdy" zaczyna się twoja przygoda z Esencjami! Domyślnie znajdujesz się w zakładce "Co to jest?". Postaram się teraz w miarę dokładnie objaśnić funkcjonowanie tej opcji.

  • Co to jest? - Esencje Magiczne to specjalne punkty, które można wymienić na pieniądze w grze (a w przyszłości być może także na przedmioty i inne przywileje). Esencje Magiczne przydają się, gdy utkniesz gdzieś bez pieniędzy i potrzebujesz kilka groszy na podniesienie potrzeb czy bilet do domu, lub gdy po prostu pragniesz zarabiać na wszelkie możliwe sposoby. Możesz je wymienić na złoto w każdej chwili, niezależnie od lokacji, w jakiej się znajdujesz.
  • Zdobądź - kliknij, gdy chcesz zdobyć Esencje. Otworzy się podstrona z krótką instrukcją, oraz dwunastoma toplistami. W skrócie: kliknij w link, oddaj głos, poczekaj na załadowanie strony. Dopiero później możesz ją zamknąć i otworzyć kolejny link, z którym musisz postąpić tak samo. Za każdy oddany głos otrzymasz 10 Esencji Magicznych. W każdy link możesz klikać tylko raz na 24 godziny, więc jeśli poprawnie oddasz głos we wszystkich toplistach, dziennie możesz otrzymać 120 Esencji Magicznych.
  • Rozliczenie - w tej zakładce znajduje się lista z dokładnym rozliczeniem otrzymanych i wydanych Esencji Magicznych wraz z datą i godziną dokonania operacji.
  • Wymień - tutaj możesz wymienić zdobyte Esencje Magiczne na złoto. Dwie EM dają 1 knut. Należy pamiętać, że minimalna ilość wymienianych Esencji Magicznych, to 500. Aby dokonać wymiany, wystarczy, że wpiszesz w polu liczbę Esencji, które chcesz wymienić i klikniesz przycisk "wymień". Wymieniać Esencje na złoto możesz w każdej chwili, jedynym warunkiem jest to, że musisz wymienić 500 lub więcej punktów za jednym razem. Przy wymianie lokacja, w której się znajdujesz (Dom, Londyn, Hogsmeade, Hogwart), nie ma znaczenia. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca.

Proste? A jakie przydatne!

Klikanie w toplisty jest korzystne nie tylko dla gracza (gracz, klikając, zbiera punkty), ale także dla gry (poprzez kliknięcia graczy wzrasta pozycja gry w poszczególnych toplistach, co może skutkować większą częstotliwością odwiedzin strony)!

swiat, magii, harry, potter, gra, hogwart, magia, czary, hogsmead, londyn, rpg, swiat-magii, świat-magii, wiki