Odnośnik do Listy znajomych

Autor: Roxirwi dnia 29-09-13 o 00:00

Lista znajomych to miejsce, w którym możesz zgromadzić zaprzyjaźnionych graczy i łatwo odnaleźć ich w tłumie. Dostęp do tej listy uzyskuje się poprzez kliknięcie na znaczek uśmiechniętych buziek.

  • Twoi znajomi - poniżej znajduje się wykaz osób, które dodałeś do swojej listy. Możesz z łatwością obejrzeć ich profil czy skontaktować się z nimi, poprzez wysyłanie Prywatnej Wiadomości (samolociku). Zawsze możesz także usunąć osobę z tej listy.

  • Zaproszenia niezaakceptowane - wyświetlają się nicki i numery ID graczy, którzy zaprosili Cię do swoich znajomych, ale nie są jeszcze dodani do tej listy, ponieważ jeszcze nie zdecydowałeś, co z tym zaproszeniem zrobić. Gdy uznasz osobę za godną miejsca na Twojej liście, kliknij "akceptuj", wtedy osoba automatycznie dołączy do listy Twoich znajomych, tak samo jak Twój login będzie widniał na tej samej liście u tej drugiej osoby. Jeśli nie chcesz przyjąć osoby do grona swoich znajomych, kliknij "odrzuć" - wtedy zaproszenie zniknie.

  • Osoby, które nie zaakceptowały Twojego zaproszenia - lista osób, które zaprosiłeś do listy znajomych, ale jeszcze nie zaakceptowały (ani nie odrzuciły) Twojego zaproszenia. U tych osób Twój login znajduje się w miejscu na "zaproszenia niezaakceptowane". Po zaakceptowaniu zaproszenia przez tą osobę będziecie wzajemnie widzieli swoje loginy na odpowiedniej liście!

 

Po co dodawać osoby na taką listę? - Jest to przydatna opcja, gdy chcemy znaleźć najbliższych, jest to szybsze wyjście, niż szukanie w wyszukiwarce po loginie lub numerze ID. Uwaga! Przy zmianie ustawień dotyczących otrzymywania prywatnych wiadomości na czacie na opcję "Akceptuj prywatne wiadomości na czacie od: Tylko znajomych", tylko osoby znajdujące się na Twojej liście znajomych będą mogły wysyłać do Ciebie prywatne wiadomości na czacie. Osoba, której nie ma na tej liście nie będzie mogła wysłać do Ciebie prywatnej wiadomości. Jest to przydatna opcja, gdy cenisz sobie spokój i nie przepadasz za nadmiernie "kolorowym" od privów czatem.

 

Jak dodać kogoś do listy znajomych? - To proste. Wystarczy wejść w profil osoby, którą chcesz zaprosić. Na samym dole, pod miejscem na klimatyczną Kartę Postaci znajduje się opcja "Zaproś do znajomych", z której należy skorzystać.

swiat, magii, harry, potter, gra, hogwart, magia, czary, hogsmead, londyn, rpg, swiat-magii, świat-magii, wiki